مرکز تماس ماکسیم

این مرکز در شهر تهران واقع شده است و درخواست‌ها را از مرحله پذیرش تا انتهای سفر، پشتیبانی می‌کند.

درباره ما

دریافت و پردازش روزانه هزاران درخواست سفر در روز از برنامه های آینده ماست. درخواست‌های سفر فقط از سرویس ماکسیم نخواهد بود. ما از همکاری با دیگر سرویس‌های درخواست خودرو و تاکسی‌تلفنی‌ها استقبال می‌کنیم. راه‌اندازی مرکز تماس در دیگر استان‌ها نیز از برنامه های آینده ما می باشد. در مدتی که مشغول خدمات‌رسانی هستیم، شما به ما اعتماد کرده‌اید و ما هم برای خدمت بیشتر به شما ماکسیم را گسترش خواهیم داد، رضایت شما هدف ماست.

ارزش‌های ما

ما در این مرکز تلاش می‌کنیم که با جدیدترین فنّاوری‌ها مشکلات حمل‌ونقل‎ شهرهای پُرترافیک را کمتر کنیم. برای این کار، مرکزمان را با برنامه‌ها و نرم‌افزارهای تخصصی درخواست سفر مجهز کرده‌ایم. وقتی با ما تماس می‌گیرید یا از طریق اپلیکیشن درخواست سفر می‌دهید، در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست شما را به نزدیک‌ترین راننده ارجاع می‌دهیم و تا پایان سفر بر روند کار نظارت می‌کنیم. هوشمندسازی فرایند دریافت و پردازش سفر به ما کمک می‌کند تا هزینه را درست برآورد کنیم و سرعت و کیفیت کارمان را افزایش دهیم.

تیم ما

کارشناسان متخصص ماکسیم به تماس‌ها پاسخ می‌دهند و شما را راهنمایی می‌کنند. تلاش ما بر این است که با حمایت‌ از همکاران خود، محیطی پویا و راحت را برای رشد آن‌ها فراهم کرده و به اهداف مشترکمان برسیم. تیم کارشناسان آموزش‌دیدۀ ما جوان و پُرنشاط‌اند و در محیطی شاد و پویا تلاش می‌کنند به بهترین نحو پاسخ‌گوی نیازهای شما باشند. اپراتورها قلب مرکز تماس هستند. و آن‌ها را آموزش می‌دهند تا حرفه‌ای کار کنند؛ چون مشتری‌های ما خاص‌اند.