مرکز تماس ماکسیم

این مرکز در شهر تهران واقع شده است و درخواست‌ها را از مرحله پذیرش تا انتهای سفر، پشتیبانی می‌کند.

درباره ما

دریافت و پردازش روزانه هزاران درخواست سفر در روز از برنامه های آینده ماست. درخواست‌های سفر فقط از سرویس ماکسیم نخواهد بود. ما از همکاری با دیگر سرویس‌های درخواست خودرو و تاکسی‌تلفنی‌ها استقبال می‌کنیم. راه‌اندازی مرکز تماس در دیگر استان‌ها نیز از برنامه های آینده ما می باشد. در مدتی که مشغول خدمات‌رسانی هستیم، شما به ما اعتماد کرده‌اید و ما هم برای خدمت بیشتر به شما ماکسیم را گسترش خواهیم داد، رضایت شما هدف ماست.

ارزش‌های ما

ما در این مرکز تلاش می‌کنیم که با جدیدترین فنّاوری‌ها مشکلات حمل‌ونقل‎ شهرهای پُرترافیک را کمتر کنیم. برای این کار، مرکزمان را با برنامه‌ها و نرم‌افزارهای تخصصی درخواست سفر مجهز کرده‌ایم. وقتی با ما تماس می‌گیرید یا از طریق اپلیکیشن درخواست سفر می‌دهید، در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست شما را به نزدیک‌ترین راننده ارجاع می‌دهیم و تا پایان سفر بر روند کار نظارت می‌کنیم. هوشمندسازی فرایند دریافت و پردازش سفر به ما کمک می‌کند تا هزینه را درست برآورد کنیم و سرعت و کیفیت کارمان را افزایش دهیم.

تیم ما

کارشناسان متخصص ماکسیم به تماس‌ها پاسخ می‌دهند و شما را راهنمایی می‌کنند. تلاش ما بر این است که با حمایت‌ از همکاران خود، محیطی پویا و راحت را برای رشد آن‌ها فراهم کرده و به اهداف مشترکمان برسیم. تیم کارشناسان آموزش‌دیدۀ ما جوان و پُرنشاط‌اند و در محیطی شاد و پویا تلاش می‌کنند به بهترین نحو پاسخ‌گوی نیازهای شما باشند. اپراتورها قلب مرکز تماس هستند. و آن‌ها را آموزش می‌دهند تا حرفه‌ای کار کنند؛ چون مشتری‌های ما خاص‌اند.

مدیران

حمید بذرگر

مدیرعامل

سپیده مسعودی

مدیر مرکز تماس

علی اکبر محمد علیها

مدیر واحد کیفیت مرکز تماس

زینب ابراهیمی

مدیر واحد آموزش مرکز تماس