کارشناس مرکز تماس ماکسیم

درآمد و موقعیت شغلی مناسب

برنامه کاری مناسب

کار در خانه، برای کسانی که امکان مدیریت زمان خود را ارج می‌نهند. اپراتور در منزل وابسته به برنامه کاری مشخصی نبوده، و تنها به میزانی که می تواند فعالیت می کند. اپراتور وقت خود را صرف رفت و آمد به محل کار نمی کند، و شخصاً تصمیم می گیرد چه وقت مشغول پذیرش درخواست‌های سفر شود.

انتخاب ساعت کاری

حقوق ثابت

فرصت آموزش رایگان

دستورالعمل ساده کار

محیط کاری مدرن

در مرکز تماس «ماکسیم» تمامی امکانات برای آسایش و راحتی کارشناسان در حین کار فراهم شده است. به هر کارشناس یک میز کار، یک رایانه و هدست شخصی اختصاص داده می شود. کارشناسان می‌توانند وعده‌های غذایی و چای را در سالن غذاخوری با فضایی روشن و محیطی دلپذیر، صرف کنند.

برنامه کاری: به صورت شیفتی روز/ شب

حقوق ثابت

فرصت یادگیری طی دوره آموزشی رایگان

سالن غذا خوری

وظایف شغلی

پاسخگویی به تماس‌ها
ثبت و پردازش سفارش‌ها
راهنمایی مسافران
هماهنگی با راننده

تجربه‌‌‌‌‌ی کاری ندارید؟ نگران نباشید؛ آموزش شما با ماست

پیش از شروع کار، کارشناسان ما طی دوره آموزشی، نحوه کار با برنامه، استانداردهای مرکز تماس و دستورالعمل‌های مربوط به ارتباط با مشتری را فرا می‌گیرند.


شرایط احراز شغل

داشتن مهارت‌های گفتاری

روابط عمومی قوی

مشتری مداری

صبر و آرامش

دفتر مرکز تماس در یکی از نقاط مرکزی شهر تهران واقع شده است. این دفتر در نزدیکی ایستگاه‌های متروی «دروازه‌دولت» و «شهدای هفتم تیر» واقع شده و از این رو رفت‌وآمد به محل کار را برای کارشناسان راحت کرده است.

تعهدهای ما نسبت به کارمندان مرکز تماس

  • استخدام براساس قانون کار

    امضای قرارداد همکاری
  • درآمد مناسب

    افزایش درآمد در صورت ارتقاء مهارت کارمندان نیز پیش بینی شده است.
  • ثبات شغلی

    پرداخت به‌موقع حقوق.

— من دانشجوی رشته‌ی مدیریت بازرگانی هستم. برای من این مهم است که درکنار تحصیل، کار مناسبی هم داشته باشم. دنبال کاری بودم که نه برای من مشغله‌ی فکری ایجاد کند و نه من را مجبور کند که به‌صورت تمام‌وقت کار کنم. به همین دلیل امکان کار شیفتی در مرکز تماس برای من جذابیت داشت. بیشتر همکاران من دانشجو بوده و شرایطی شبیه به شرایط من دارند. حضور جوان‌ها به این مجموعه شادابی و سرزندگی می‌بخشد.

— سال‌هاست که مشغول به کارکردن هستم و مشاغل متفاوتی را تجربه کرده‌ام. از اینکه همیشه مشغول به کار باشم خسته شده بودم. دوست داشتم زمان بیشتری را به خانواده‌ام اختصاص بدهم. از ویژگی‌های کار در مرکز تماس این است که نیاز به تخصص خاصی ندارد؛ به همین دلیل من و همسرم با تجربه‌های کاری مختلف برای کار در این مجموعه، درخواست دادیم و هردو در مرکز تماس مشغول به کار شدیم. این شرایط باعث شد که بیشتر از همیشه در کنار همسرم باشم و به‌خاطر این اتفاق خوشحال هستم.

— من به تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم. دنبال کسب تجربه‌های نو و جدید هستم. کار در مجموعه‌ی بزرگی مثل ماکسیم به من اعتمادبه‌نفس می‌دهد. در ماکسیم با آدم‌های متفاوتی آشنا شدم و ارتباطات تازه‌ای برقرار کردم. امکان کار شیفتی در ماکسیم باعث شده است که وقت آزاد بیشتری داشته و بتوانم آرزوهایم را دنبال کرده، به سفر بروم و عکاسی کنم.